0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

El.paštas
Kojelė 3-12 mm 1,5 mm lyginimo sistemai Delta (100 vnt)

1,5 mm, 3-12 mm storio plytelėms

Kaina: 9,00 € 9,99 €
Prekės aprašymas

Pagrindinė Rubi Delta niveliavimo sistemos funkcija yra išvengti nelygumų klijuojant plyteles tiek ant grindų, tiek ant sienų.

Niveliavimo sistema užkerta kelią plytelių judėjimui stingstant klijams, o klijuojant sumažina plytelės padėties taisymų skaičių.

Pagrindinis Delta Level System principas yra prispausti aukščiau esančią plytelę iki momento kol ji susilygins su žemiau esančia plytele, taip užtikrinant vienodą klijuojamų plytelių paviršių.

Niveliavimo sistema susideda iš kaiščių ir kojelių ir rekomenduojama naudoti su 30x30 cm ir didesnėmis bei 12, 15 ar 20 mm storio plytelėmis.

Rubi Delta niveliavimo sistema- tai greitis, paprastumas ir montavimo intuityvumas. Pabaigus darbus elementai pašalinami guminiu plaktuku ar nuspiriant koja, būtinai siūlės kryptimi.

Rubi Delta LS kaiščiai yra daugkartiniai.

Niveliavimo sistemos replės gali būti naudojamos tiek plyteles klijuojant horizontaliai, tiek ir vertikaliai. Replių funkcija yra įspausti kaištį iki reikiamo lygio, kad pagal aukštį išlyginti klijuojamų plytelių paviršių.

Kuriant produktą dalyvavo aukštos kvalifikacijos inžinierių komanda, kuri analizavo informaciją iš viso pasaulio, kad suprasti, su kokiais poreikiais susiduria plytelių klijavimo profesionalai, nepriklausomai nuo to, kokioje pasaulio šalyje jie dirba.

Ypatingos savybės

30x30 cm ir didesnėms plytelėms. Visada dvigubas klijų užnešimas.

Užtikrina paviršiaus lygumą ir taisyklingumą.

Apsaugo nuo klijuojamų plytelių aukščių perkričių tiek ant horizontalių, tiek ant vertikalių paviršių.

 

Pakuotėje 100 vnt.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Susijusios prekės

Rezultatai 11 iš 11