0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

El.paštas
Kojelė Cyclone 1,5 mm (100 vnt)

Kaina: 8,10 € 9,00 €
Prekės aprašymas

Pagrindinė Rubi Cyclone niveliavimo sistemos funkcija yra išvengti nelygumų klijuojant plyteles tiek ant grindų, tiek ant sienų.

Siekiant geriausio rezultato, Rubi niveliavimo sistemas ypač rekomenduojama naudoti su didelio formato plytelėmis, tačiau jas galima naudoti ir mažesnio formato plytelėms (rekomenduojama nuo 30x30 cm).

Rubi Cyclone niveliavimo sistema yra labai paprasta ir intuityvi, be to, rezultatas mažiau priklauso nuo vartotojo įgūdžių ir patirties, lyginant su kitomis rinkoje esančiomis sistemomis.

Cyclone niveliavimo sistemos kojelės yra skirtingų storių, o kryžminio ir T pagrindo kojeles galima naudoti vietoje tradicinių kryžiukų. Kiekvienas kojelių storis žymimas skirtingomis spalvomis.

Kepurėlės su sriegiu yra daugkartinio naudojimo. Didelis apvalus pagrindas užtikrina tolygų spaudimą.

Specialus Cyclone niveliavimo sistemos kepurėlės dizainas padidina ergonomiką rankinio sukimo metu (Cyclone sistemai nereikalingi jokie įrankiai nei klijavimo metu, nei laužimo metu) ir užtikrina gerą matomumą kepurėlės viduje (galima matyti, ar nėra perteklinių klijų bei ar plytelių siūlė yra teisinga).

Niveliavimo sistema pašalinama smūgiuojant koja ar guminiu plaktuku.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti